tel: Dział Handlowy +48 790 747 617
sales@bosmanager.com
Przejdź do strony: Start - Kariera

Oferty pracy

Zapraszamy Cię do współpracy z nami. Sprawdź jakie rekrutacje obecnie prowadzimy. Jeśli nie znalazłeś adekwatnej oferty pracy zostaw swoje CV i napisz jakiej pracy szukasz.

Chętnie współpracujemy z profesjonalistami w branży IT. Jeśli jesteś doświadczonym programista, wdrożeniowcem czy handlowcem i chciałbyś pracować w naszej firmie – wyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@bosmanager.com

Skontaktujemy się z Tobą, jeśli tylko będziemy prowadzić rekrutacje o profilu, zgodnym z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami.

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Miejsce pracy:

Bydgoszcz lub praca zdalna

Business Online Services  od ponad 12 lat tworzy nowoczesne rozwiązania do automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów. Nasze produkty dostarczamy przede wszystkim na rynek publiczny – dla podmiotów medycznych, instytutów naukowo-badawczych, uczelni wyższych, ale także na rynek komercyjny.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i marketingu

Miejsce pracy: Bydgoszcz lub w przypadku osób spoza Bydgoszczy Home Office

Będziesz odpowiadać za wsparcie zespołu sprzedaży oraz realizację działań marketingowych zgodnie ze strategią komunikacyjną spółki.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów, identyfikowanie osób decyzyjnych, wstępne badanie potrzeb, generowanie leadów sprzedażowych
  • obsługa strony internetowej, współtworzenie profili social media i zarządzanie nimi
  • przygotowanie i aktualizacja treści marketingowych, prezentacji, folderów  i materiałów sprzedażowych
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi i grafikami
  • identyfikowanie i wdrażanie nowoczesnych narzędzi i technologii wspierających podnoszenie efektywności działań marketingowych (zwiększanie skuteczności konwersji ze strony internetowej i kanałów social media, generowanie leadów)
  • analiza danych marketingowych (wyników kampanii marketingowych, współczynników konwersji, danych jakościowych dotyczących ruchu na stronach internetowych i profilach social media itp.), inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii
  • aktywne wykorzystywanie narzędzi marketingowych nakierowanych na generowanie nowej sprzedaży, w tym m.in.:  prowadzenie działań mailingowych, tworzenie i wysyłka newslettera, organizacja i obsługa webinarów
  • organizacja eventów promocyjnych, udziału firmy w targach i konferencjach
  • dbałość o spójność przekazu, utrzymywanie standardów handlowych i wizualnych firmy

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy w marketingu i/lub telemarketingu, mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe
  • lubisz kontakt i rozmowy z ludźmi, potrafisz skutecznie identyfikować i docierać do osób decyzyjnych, oraz przekonać sekretarkę do połączenia Cię z szefem
  • jesteś dobrze zorganizowany/a, a na każdy problem potrafisz znaleźć kreatywne rozwiązanie
  • marketing jest Twoją pasją, masz lekkie pióro, zmysł kreatywny i nie boisz się analityki internetowej
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań z wykorzystaniem marketing automation
  • nie są Ci obce narzędzia digital marketingu, prowadziłaś/prowadziłeś działania w Google Ads i czujesz, że znasz dobrze media społecznościowe
  • masz podstawy HTML/CSS, doświadczenie w pracy z systemem CMS (Wordpress) będzie dodatkowym atutem
  • jesteś samodzielny/a, zmotywowany/a,  wykazujesz się inicjatywą i potrafisz przekonać nas do swoich pomysłów

Co oferujemy:

  • samodzielne stanowisko oraz realny wpływ na kształtowanie polityki marketingowej, produktu i strategii komunikacyjnej firmy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole w  branży IT
  • zorientowanie na rozwój zawodowy przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych i projektowych
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie, możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • możliwość pracy zdalnej

PROGRAMISTA FULLSTACK (JAVA/ANGULAR)

Business Online Services Sp. z o.o. - jesteśmy producentem systemów IT. Od ponad 10 lat z sukcesem wdrażamy nasze rozwiązania na rynku polskim i światowym. Zajmujemy się przede wszystkim automatyzacją procesów biznesowych za pomocą rozwiązań typu workflow i inteligentnego przetwarzania dokumentów. Aktualnie szukamy specjalistów w technologii Java i Angular do pracy nad platformą obiegu dokumentów.

Twoje obowiązki?
 - rozwój oprogramowania we wszystkich aspektach (projektowanie, pisanie kodu źródłowego, testy jednostkowe, code review, usuwanie błedów)

 - realizowanie ambitnych celów

 - dbałość o wysoką jakość wytworzonych rozwiązań
 - stała współpraca z innymi członkami zespołu

Czego oczekujemy od Kandydatów?
- min. rocznego doświadczenia komercyjnego w języku Java
- znajomości Angular, Spring Boot, Hibernate, PostgreSQL
- znajomości systemów Linux
- wyższego wykształcenia z obszaru informatyki
- zaangażowania, odpowiedzialności, dbałości o szczegóły

- komunikatywności  oraz umiejętności dzielenia się wiedzą

Mile widziane
-znajomość narzędzi Git oraz Jira

-znajomość metodyki SCRUM

Jeśli:

- chcesz pracować w niewielkim, ale ambitnym i dynamicznym zespole,

- lubisz samodzielne rozwiązywanie zadań

- chcesz mieć realny wpływ na rozwój produktów

- cenisz brak zbędnych formalizmów i dobre relacje w zespole,

- cenisz dobre rzemiosło, szczerość i poczucie humoru,

rekrutacja@bosmanager.com

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

Business Online Services Sp. z o.o. - jesteśmy producentem systemów IT. Od ponad 10 lat z sukcesem wdrażamy nasze rozwiązania na rynku polskim i światowym. Zajmujemy się głównie automatyzacją procesów biznesowych za pomocą rozwiązań typu workflow i inteligentnego przetwarzania dokumentów.

Aktualnie szukamy Specjalisty ds. Wdrożeń z kompetencjami w analizie procesów biznesowych.

Twój zakres obowiązków:

- wdrażanie i dostosowywanie systemu IT do wymogów klienta

- analiza procesów biznesowych, analiza potrzeb użytkowników

- modelowanie rozwiązań

- uruchamianie systemów oraz wsparcie produkcyjne

- szkolenie użytkowników z obsługi systemu

- uczestniczenie w projektowaniu i testowaniu nowych rozwiązań

Nasze wymagania

- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

- rozwinięte umiejętności analityczne

- komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem

- umiejętność tworzenie dokumentacji systemowej

- znajomość systemów Linux, Windows

- umiejętność tworzenia prostych zapytań  SQL

- wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne lub inne wymagające analitycznego myślenia)

- doświadczenie we wdrażaniu systemów obiegu dokumentów lub ERP, CRM.

- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu finansów i księgowości, kadr, gospodarki magazynowej

- znajomość BPMN

Jeśli:

- chcesz pracować w niewielkim ale ambitnym i dynamicznym zespole,

- lubisz samodzielne rozwiązywanie zadań i współpracę z użytkownikami,

- chcesz mieć realny wpływ na rozwój projektów,